O kabarecie

Kabaret Nowaki

Kabaret tworzą Adrianna Borek, Kamil Piróg i Tomasz Marciniak. Połączenie energii i kreatywności tych trzech artystów tworzy zupełnie nowatorską jakość na polskiej scenie kabaretowej. Znani z wielu produkcji telewizyjnych m.in. Paranienormalni Tonight i Kabaret na żywo, gospodarze Płockich Nocy Kabaretowych oraz Polskiej Nocy Kabaretowej, uczestnicy wszystkich największych telewizyjnych festiwali kabaretowych. Ich żywiołem są jednak występy na żywo i bezpośredni kontakt z publicznością. To tu czują się jak ryby w wodzie, bawiąc widzów w sposób nieskrępowany i spontaniczny. Z chęcią podejmują się trudnej i ryzykownej rozmowy z publicznością, co przeradza się we wspólną i niepowtarzalną zabawę.

 

Kamil Pirób

Kamil Piróg

Jest jak instrukcja obsługi i chodzący regulamin , zorientowany i zdeklarowany na otaczającą rzeczywistość. Nie ćwiczy żadnych sztuk walki, za to dużo myśli i jest to jakiś trening…poza tym jest wulkanem energii, nie ma żadnych hamulców, czasami jest to zaleta, a czasami wada.

Adrianna Borek

Adrianna Borek

Synonim Adrianny to talent. Wszyscy go zauważają tylko jej samej ciężko to przyznać i się z tym pogodzić. Jak przystało na obdarzoną wieloma zaletami aktorskimi, uwielbia rosół, potrafi przespać większość trasy w samochodzie.

Tomek Marciniak

Tomasz Marciniak

Chłopak do rany przyłóż. Czynny piłkarz i fanatyk gier komputerowych. Cudownie wyrozumiały i taki zespołowy amant, który ze sceny wszystkie kobiety łapie za … podgardle – czyli za serce.

Management Kabaretowy Eskander

ul. Malczewskiego 3/1
45-030 Opole